«

»

Sty 29

Wydajna praca aplikacji SAP Hana

Korzystanie z aplikacji SAP Hana bardzo wydajnie wpływa na szybkość zachodzenia wszelkich procesów informatycznych do których dochodzi w firmie. Produkt WM Mobile marki Hicron posiadając właściwości właściwe aplikacjom pozwala na wykorzystywanie przenośnych terminali, które przy pełnej integracji z systemem SAP umożliwiają wykonywanie wszelkiego rodzaju czynności magazynowych bez potrzeby zachowywania bezpośredniego dostępu do komputera.

Dlatego jest on zamawiany przez przedsiębiorstwa produkcyjne i zajmujące się magazynowaniem różnych wyrobów, którym zależy na sprawności działania podczas przyjmowania dostaw, ich rozmieszczania oraz segregowania przed przewozem do innego miejsca. W ten sposób ryzyko popełnienia jakiegoś błędu zostaje zminimalizowane do odpowiedniego poziomu nie grożącego poważnymi konsekwencjami, jeżeli do niego dojdzie.

SAP hana (https://hicron.com/offer/sap-hana) jako innowacyjna platforma charakteryzuje się jednak nie tylko tym, że umożliwia korzystanie z przenośnych terminali w pełni z nią współpracujących, ale też z aplikacji działających w chmurze z odpowiednimi rozszerzeniami. Sięgając po nie można uzyskać niemal błyskawiczny dostęp do wszystkich technologii usprawniających pracę firmy i obniżać koszty zarządzania IT dzięki korzystaniu z cen opartych na subskrypcji.

W związku z tym niezbędne jest, aby przed przystąpieniem do czynności pozwalających na Sap hana wdrożenie dokładnie poznać wszystkie realia codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa posiadanego przez konkretnego klienta.